Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Мастила

Brand: Rockshox Код товару: 3277
Гідравлічне мастило в'язкістю 2.5WT розроблене для обслуговування гідравлічних підсідлових штирів ( дроперів) Rockshox Reverb.  Оригінальне мастило дає плавний хід, дбайливо ставиться до всіх гумових виробах всередині підсідлового штиря і забезпечує надійне спрацьовування. Спеціальні приса..
138₴
Без ПДВ:138₴
Brand: Rockshox Код товару: 1143
Синтетичне мастило Rockshox 0WT-30 розроблене для обслуговування амортизаційних систем ROCKSHOX. Використання оригінального мастила дає плавний хід і забезпечує надійне спрацьовування. Гарантує правильну роботу і довгий строк експлуатації.Будь-яка заміна масла на неоригінальне призвод..
329₴
Без ПДВ:329₴
Brand: Motorex Код товару: 3271
Motorex dry power - синтетичне та біорозкладне мастило на основі воску та масел. Завдяки своїм добавкам, MOTOREX для сухих умов проникає швидко і  створює однорідну поверхню, яка захищає ланцюг від бруду та пилу. Забезпечує оптимальне ковзання та захист від зносу. Motorex dry power відпові..
295₴
Без ПДВ:295₴
Brand: Smoove Код товару: 3112
Мастило для ланцюга Smoove Universal Chain Lube - довговічне і максимально універсальне в використанні парафінове мастило. Являє собою водно-парафінову емульсію, після нанесення рідина висихає і на ланцюгу залишаються тверді змащувальні парафіни які захищають ланцюг від пилу і бруду. Завдяки цьому л..
480₴
Без ПДВ:480₴
Brand: Smoove Код товару: 3113
Мастило для ланцюга Smoove Universal Chain Lube - довговічне і максимально універсальне в використанні. Являє собою водно-парафінову емульсію, після нанесення рідина висихає і на ланцюгу залишаються тверді змащувальні парафіни які захищають ланцюг від пилу і бруду. Завдяки цьому ланцюг ходить довше...
90₴
Без ПДВ:90₴
Brand: Squirt Код товару: 867
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. Зручний об'єм 15 мл е займає багато місця.Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюгового п..
50₴
Без ПДВ:50₴
Brand: Squirt Код товару: 3233
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте.Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюга та системи трансмісії пот..
355₴
Без ПДВ:355₴
Brand: Squirt Код товару: 2080
Мастило для ланцюга E-bike - парафінове мастило з додаванням спеціальних модифікаторів для роботи на високих оборотах. Має більш слизьку структуру і довше залишається на ланцюгу за вологих умов. Зменшує знос ланцюга яке спричинюється більшим навантаженням та зберігає трансмісію сухою і чистою. ..
335₴
Без ПДВ:335₴
Brand: Squirt Код товару: 2049
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте. Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюгового приводу та системи ..
305₴
Без ПДВ:305₴
Brand: Squirt Код товару: 2218
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. Великого об'єму вистачить надовго, а завдяки носику флаконом зручно користуватись.Використання: Перед пер..
1280₴
Без ПДВ:1280₴
Brand: Motorex Код товару: 3272
Motorex City Lube - універсальне мастило для ланцюгів та заднього перемикача, спеціально розроблене для щоденного використання. Захищає ланцюг та перемикач від корозії та зменшує знос. Шум тертя ланцюга ефективно зменшується.Motorex City Lube розроблений для використання в умовах частого користуванн..
240₴
Без ПДВ:240₴
Brand: Rockshox Код товару: 820
Синтетичне мастило в'язкістю 15WT розроблене для обслуговування амортизаційних систем Rockshox. Використання оригінального мастила гарантує правильну роботу і довгий строк експлуатації. Містить добавки які запобігають зношенню та появі піни. Спеціальні присадки забезпечують оптимальне демпфірування ..
138₴
Без ПДВ:138₴
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie