Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Для ланцюгів

Brand: Motorex Код товару: 3271
Motorex dry power - синтетичне та біорозкладне мастило на основі воску та масел. Завдяки своїм добавкам, MOTOREX для сухих умов проникає швидко і  створює однорідну поверхню, яка захищає ланцюг від бруду та пилу. Забезпечує оптимальне ковзання та захист від зносу. Motorex dry power відпові..
295₴
Без ПДВ:295₴
Brand: Smoove Код товару: 3112
Мастило для ланцюга Smoove Universal Chain Lube - довговічне і максимально універсальне в використанні парафінове мастило. Являє собою водно-парафінову емульсію, після нанесення рідина висихає і на ланцюгу залишаються тверді змащувальні парафіни які захищають ланцюг від пилу і бруду. Завдяки цьому л..
480₴
Без ПДВ:480₴
Brand: Smoove Код товару: 3113
Мастило для ланцюга Smoove Universal Chain Lube - довговічне і максимально універсальне в використанні. Являє собою водно-парафінову емульсію, після нанесення рідина висихає і на ланцюгу залишаються тверді змащувальні парафіни які захищають ланцюг від пилу і бруду. Завдяки цьому ланцюг ходить довше...
90₴
Без ПДВ:90₴
Brand: Squirt Код товару: 867
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. Зручний об'єм 15 мл е займає багато місця.Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюгового п..
50₴
Без ПДВ:50₴
Brand: Squirt Код товару: 3233
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте.Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюга та системи трансмісії пот..
355₴
Без ПДВ:355₴
Brand: Squirt Код товару: 2080
Мастило для ланцюга E-bike - парафінове мастило з додаванням спеціальних модифікаторів для роботи на високих оборотах. Має більш слизьку структуру і довше залишається на ланцюгу за вологих умов. Зменшує знос ланцюга яке спричинюється більшим навантаженням та зберігає трансмісію сухою і чистою. ..
335₴
Без ПДВ:335₴
Brand: Squirt Код товару: 2049
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте. Використання: Перед першим нанесенням, всі деталі ланцюгового приводу та системи ..
305₴
Без ПДВ:305₴
Brand: Squirt Код товару: 2218
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. Великого об'єму вистачить надовго, а завдяки носику флаконом зручно користуватись.Використання: Перед пер..
1280₴
Без ПДВ:1280₴
Brand: Motorex Код товару: 3272
Motorex City Lube - універсальне мастило для ланцюгів та заднього перемикача, спеціально розроблене для щоденного використання. Захищає ланцюг та перемикач від корозії та зменшує знос. Шум тертя ланцюга ефективно зменшується.Motorex City Lube розроблений для використання в умовах частого користуванн..
240₴
Без ПДВ:240₴
Brand: Motorex Код товару: 258
Motorex wet protect - біорозкладне і повністю синтетичне мастило. Завдяки своїм добавкам, MOTOREX для вологих умов проникає швидко і глибоко, забезпечує оптимальне змащення та відмінний захист від корозії. Має високу водовідштовхувальну здатність тому чудово працює в умовах які вимагають тривал..
310₴
Без ПДВ:310₴
Brand: Squirt Код товару: 3323
Мастило для ланцюга, на водно-восковій основі. Завдяки унікальній формулі Squirt легко потрапляє між деталями ланцюга та тримається довше за звичайні мастила. Надовго зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте. Маленький флакон не займає багато місця, зручно брати з собою.Використання: Перед ..
60₴
Без ПДВ:60₴
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie