Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Ремкомплекти

Brand: Merida Код товару: 3116
Ремкомплект для ремонту безкамерних покришок Merida Self-vulcanizing швидко залатає прокол коли герметик вже не впорається. В комплекті 10 тонких джгутів з липкої сирої гуми довжиною 5 см. Діаметр 1,5 мм.Застосування: Використовуючи спеціальний інструмент залатати отвір в покришці, прокрутити п..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Merida Код товару: 3117
Ремкомплект для ремонту безкамерних покришок Merida Self-vulcanizing fat швидко залатає прокол коли герметик вже не впорається. В комплекті 10 джгутів з липкої сирої гуми довжиною 5 см. Діаметр 3 мм.Застосування: Використовуючи спеціальний інструмент залатати отвір в покришці, прокрутити п..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Kenli Код товару: 2663
Комплект пластикових бортувальних лопаток для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластику.Характеристики:Матеріал: пластик;У комплекті 3 шт...
50₴
Без ПДВ:50₴
Brand: Merida Код товару: 3102
Комплект бортувальних лопаток Merida Tool Set для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з нейлону для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок для фіксації..
81₴
Без ПДВ:81₴
Brand: Onride Код товару: 2697
Комплект пластикових бортувальних лопаток ONRIDE Side 10 для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластику.Характеристики:Матеріал: пластик;У комплекті 3 шт...
70₴
Без ПДВ:70₴
Brand: Unior Tools Код товару: 1555
Комплект бортувальних лопаток Unior Tools для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластика для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок дл..
125₴
Без ПДВ:125₴
Brand: Unior Tools Код товару: 2474
Комплект бортувальних лопаток Unior Tools для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластика для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок для фік..
125₴
Без ПДВ:125₴
Brand: SuperB Код товару: 2769
SuperB TB-1120 - компактний ремкомплект у пластиковому боксі. У комплект входять: 6 латок-самоклейок діаметром 20 мм, 2 бортувальні лопатки, нажданий папір, інструкція. Латки-самоклейки дозволяють не використовувати при ремонті клей, тож ви не зіткнетесь із проблемою засохлого тюбика ..
140₴
Без ПДВ:140₴
Brand: SuperB Код товару: 2698
SuperB TB-1118 - дуже компактний набір латок у пластиковому боксі. У комплект входять: 6 латок-самоклейок діаметром 20 мм та нажданий папір. Латки-самоклейки дозволяють не використовувати при ремонті клей, тож ви не зіткнетесь із проблемою засохлого тюбика десь у подорожі. У комп..
65₴
Без ПДВ:65₴
Brand: REDSUN Код товару: 1690
Якісний клей Red Sun, призначений для ремонту велосипедних камер. Якщо у вас на дорозі пробилось колесо, розбортуйте покришку, знайдіть місце проколу. Очистіть місце навколо від пилу та бруду, знежирте його. Нанесіть клей на потрібне місце, дайте йому підсохнути. Зніміть з латки захисну плівку та на..
15₴
Без ПДВ:15₴
Brand: Lezyne Код товару: 3077
Набір Lezyne Classic Tubeless Kit призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (5 шт), Т-подібного шила для заправки пробок та пластикового бокса.  Дозволяє за кільк..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 1460
Набір LEZYNE Tubless Plug Rerill-10 призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (10 шт). Маючи при собі даний ремонтний набір та шило для вставки джгутів ви зможете закл..
135₴
Без ПДВ:135₴
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie