Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Бортувальні лопатки

Brand: Kenli Код товару: 2663
Комплект пластикових бортувальних лопаток для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластику.Характеристики:Матеріал: пластик;У комплекті 3 шт...
50₴
Без ПДВ:50₴
Brand: Merida Код товару: 3102
Комплект бортувальних лопаток Merida Tool Set для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з нейлону для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок для фіксації..
81₴
Без ПДВ:81₴
Brand: Onride Код товару: 2697
Комплект пластикових бортувальних лопаток ONRIDE Side 10 для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластику.Характеристики:Матеріал: пластик;У комплекті 3 шт...
70₴
Без ПДВ:70₴
Brand: Unior Tools Код товару: 1555
Комплект бортувальних лопаток Unior Tools для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластика для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок дл..
125₴
Без ПДВ:125₴
Brand: Unior Tools Код товару: 2474
Комплект бортувальних лопаток Unior Tools для зручнішого та безпечного демонтажу велосипедних покришок. Лопатки зістібаються разом для більш компактного перевезення. Виготовлені з міцного пластика для уникнення проколу камери під час монтажу. Лопатки зручні у користуванні та мають гачок для фік..
125₴
Без ПДВ:125₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie