Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Ремкомплекти для безкамерок

Brand: Merida Код товару: 3116
Ремкомплект для ремонту безкамерних покришок Merida Self-vulcanizing швидко залатає прокол коли герметик вже не впорається. В комплекті 10 тонких джгутів з липкої сирої гуми довжиною 5 см. Діаметр 1,5 мм.Застосування: Використовуючи спеціальний інструмент залатати отвір в покришці, прокрутити п..
103₴
Без ПДВ:103₴
Brand: Merida Код товару: 3117
Ремкомплект для ремонту безкамерних покришок Merida Self-vulcanizing fat швидко залатає прокол коли герметик вже не впорається. В комплекті 10 джгутів з липкої сирої гуми довжиною 5 см. Діаметр 3 мм.Застосування: Використовуючи спеціальний інструмент залатати отвір в покришці, прокрутити п..
103₴
Без ПДВ:103₴
Brand: Lezyne Код товару: 3077
Набір Lezyne Classic Tubeless Kit призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (5 шт), Т-подібного шила для заправки пробок та пластикового бокса.  Дозволяє за кільк..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 1460
Набір LEZYNE Tubless Plug Rerill-10 призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (10 шт). Маючи при собі даний ремонтний набір та шило для вставки джгутів ви зможете закл..
135₴
Без ПДВ:135₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie