Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Безкамерні технології

Brand: DT SWISS Код товару: DT SWISS TUBELESS READY TAPE
DT SWISS TUBELESS READY TAPE - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із застосуванн..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2655
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 21 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: Hutchinson Код товару: Hutchinson Packed Scotch
Безкамерна стрічка Hutchinson Packed Scotch - якісна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки. Довжина 4,5 м.Рекомендується вибирати стрічку на 2-3 мм більше ширини обода. Для шосейних велосипедів в яких застос..
837₴
Без ПДВ:837₴
Brand: Hutchinson Код товару: 1490
Безкамерна стрічка Hutchinson Packed Scotch 30 мм х 4,5 м - якісна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки. Довжина 4,5 м.Рекомендується вибирати стрічку на 2-3 мм більше ширини обода. Для шосейних велоси..
837₴
Без ПДВ:837₴
Brand: RaceOne Код товару: 1315
Безкамерний фліпер Raceone® TUBELESS BAND RACEONE - якісна і надійна альтернатива безкамерній стрічці, зроблений в Італії, з найвищими характеристиками в своїй категорії.Особливості:- Еластичність: підвищений модуль пружності дозволяє TUBELESS BAND ідеально адаптуватися до всіх типів коліс.- Опір по..
280₴
Без ПДВ:280₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 1790
Герметик Stan’s No Tubes Tire Sealant 60 ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово ..
130₴
Без ПДВ:130₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 1791
Герметик Stan`s No Tubes Tire Sealant Pint 473ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово ..
700₴
Без ПДВ:700₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2219
Герметик Stan’s No Tubes Tire Sealant 946 ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово підх..
1345₴
Без ПДВ:1345₴
Brand: Hutchinson Код товару: 1726
Герметик HUTCHINSON Protect`Air MAX 120ml - науково розроблений відомим французькм брендом для безкамерних покришок. Якісний герметик швидко та ефективно ліквідує проколи до 4мм. Підходить для шосейних та гірських покришок.Особливості: - Безкамерне використання.- Миттєво герметизує проколи розміром..
215₴
Без ПДВ:215₴
Brand: Hutchinson Код товару: AD60197
Hutchinson Fast`Air TT/TL 2 в 1 - ефективний герметик-спрей для безкамерних покришок. Швидко ліквідує проколи до 1мм одночасно накачує покришку. У складі латексна основа і стислий CO2. Підходить для шосейних та гірських покришок.Особливості: - Безкамерне використання.- Герметик який ремонтує прокол..
210₴
Без ПДВ:210₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2656
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 23 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2657
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 25 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie