Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Герметик

Brand: Stan`s no tubes Код товару: 1790
Герметик Stan’s No Tubes Tire Sealant 60 ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово ..
130₴
Без ПДВ:130₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 1791
Герметик Stan`s No Tubes Tire Sealant Pint 473ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово ..
700₴
Без ПДВ:700₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2219
Герметик Stan’s No Tubes Tire Sealant 946 ml надійно захищає покришку або камеру від проколів та забезпечує швидку герметизацію. Його можна використовувати в безкамерних покришках, або в камерах з розборним ніпелем. Використання цього герметика не обмежується велосипедними колесами, він чудово підх..
1345₴
Без ПДВ:1345₴
Brand: Hutchinson Код товару: 1726
Герметик HUTCHINSON Protect`Air MAX 120ml - науково розроблений відомим французькм брендом для безкамерних покришок. Якісний герметик швидко та ефективно ліквідує проколи до 4мм. Підходить для шосейних та гірських покришок.Особливості: - Безкамерне використання.- Миттєво герметизує проколи розміром..
215₴
Без ПДВ:215₴
Brand: Hutchinson Код товару: AD60197
Hutchinson Fast`Air TT/TL 2 в 1 - ефективний герметик-спрей для безкамерних покришок. Швидко ліквідує проколи до 1мм одночасно накачує покришку. У складі латексна основа і стислий CO2. Підходить для шосейних та гірських покришок.Особливості: - Безкамерне використання.- Герметик який ремонтує прокол..
210₴
Без ПДВ:210₴
Brand: Squirt Код товару: 2044
Герметик Squirt SEAL BeadBlock з гранулами призначений для використання з безкамерними колесами та камерами з розбірним ніпелем SV або AV. Оновлений хімічний склад та спеціальні гранули BeadBlock® механічно полегшують і пришвидшують заклеювання проколів діаметром до 6 мм. Особливості:- Те..
80₴
Без ПДВ:80₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie