Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Стрічка для безкамерки

Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2221
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 25 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
585₴
Без ПДВ:585₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2223
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 30 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
675₴
Без ПДВ:675₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2297
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 33 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
770₴
Без ПДВ:770₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2298
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 36 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
750₴
Без ПДВ:750₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2299
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 39 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
950₴
Без ПДВ:950₴
Brand: DT SWISS Код товару: DT SWISS TUBELESS READY TAPE
DT SWISS TUBELESS READY TAPE - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із застосуванн..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2655
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 21 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: Hutchinson Код товару: Hutchinson Packed Scotch
Безкамерна стрічка Hutchinson Packed Scotch - якісна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки. Довжина 4,5 м.Рекомендується вибирати стрічку на 2-3 мм більше ширини обода. Для шосейних велосипедів в яких застос..
837₴
Без ПДВ:837₴
Brand: Hutchinson Код товару: 1490
Безкамерна стрічка Hutchinson Packed Scotch 30 мм х 4,5 м - якісна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки. Довжина 4,5 м.Рекомендується вибирати стрічку на 2-3 мм більше ширини обода. Для шосейних велоси..
837₴
Без ПДВ:837₴
Brand: Stan`s no tubes Код товару: 2222
Безкамерна стрічка Stan's Notubes 27 мм - міцна стрічка для використання з безкамерним ободом. Вона спеціально розроблена для покриття отворів в ободі та підтримки покришки.Особливості:- Створює міцне, герметичное ущільнення над отворами для шпиць та швом.- Один моток здатний покрити п’ять 26" ..
670₴
Без ПДВ:670₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2656
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 23 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Brand: DT SWISS Код товару: 2657
DT SWISS TUBELESS READY TAPE 25 мм х10 м - високостійка клейка стрічка для використання з безкамерним ободом. За її допомогою герметично закриваються отвори під спиці і шов обода. Стрічка добре клеїться на обід, досить еластична та зручна у використанні.Стрічка DT Swiss виготовлена ​​з поліестеру із..
567₴
Без ПДВ:567₴
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie