Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Lezyne

Brand: Lezyne Код товару: 1227
Мініатюрна велосипедна фара Lezyne Hecto Drive 400XL легка у встановленні та експлуатації. Конструкція фари включає один потужний LED світлодіод з максимальною яскравістю променю 400 lm. Вбудований Li-Ion акумулятор велофари заряджається від USB, а про необхідність зарядки підкаж..
965₴
Без ПДВ:965₴
Brand: Lezyne Код товару: 3077
Набір Lezyne Classic Tubeless Kit призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (5 шт), Т-подібного шила для заправки пробок та пластикового бокса.  Дозволяє за кільк..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 1460
Набір LEZYNE Tubless Plug Rerill-10 призначений для швидкого і безконтактного ремонту безкамерних покришок без їх демонтажу з колеса. Складається з джгутів, що працюють як пробки при ремонті (10 шт). Маючи при собі даний ремонтний набір та шило для вставки джгутів ви зможете закл..
135₴
Без ПДВ:135₴
Brand: Lezyne Код товару: 1618
Мінімалістична підседільна сумка Lezyne S-CADDY - компактна і зручна велосипедна сумка. При невеликих габаритах у сумочку можна покласти всі необхідні дрібниці для швидкого ремонту велосипеда. Сумка виготовлена з якісних, зносостійких матеріалів, що мають також захист від во..
435₴
Без ПДВ:435₴
Brand: Lezyne Код товару: 2646
Фляготримач Lezyne Flow Cage SL-L - виготовлений з надійного композиту Composite Matrix. Завдяки такому складу фляготримач дуже важко зламати навіть у найсуворіших умовах. Констукція Lezyne Flow Cage SL-L вирізняється ​​відмінною гнучкістю ..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 2257
Фляготримач Lezyne Power Cage Y13 Sand - виготовлений з порожнистих алюмінієвих трубок, які забезпечують надійність конструкції та знижують вагу тримача. Конструкція обгортає та надійно утримує пляшку на пересіченій місцевості, забезпечуючи при цьому легкий доступ до неї під час ..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 1027
Фляготримач Lezyne Power Cage - виготовлений з порожнистих алюмінієвих трубок, які забезпечують надійність конструкції та знижують вагу тримача. Конструкція обгортає та надійно утримує пляшку на пересіченій місцевості, забезпечуючи при цьому легкий доступ до неї під час поїздки. Фляго..
300₴
Без ПДВ:300₴
Brand: Lezyne Код товару: 1136
Фляготримач Lezyne Road Drive Cage Carbon - виготовлений з карбону із застосуванням технології Full Carbon Tech. Ідеально підійде для шосе, CX и тріатлону. Суперлегкий та надійний завдяки використанню однонаправленого плетення карбону - UD.Швидка і зручна фіксація велофляги ..
1490₴
Без ПДВ:1490₴
Brand: Lezyne Код товару: 2305
Фляготримач Lezyne Flow Cage - виготовлений з надійного композиту Composite Matrix. Завдяки такому складу фляготримач дуже важко зламати навіть у найсуворіших умовах. Констукція Lezyne Flow Cage вирізняється ​​відмінною гнучкістю — його можна стискат..
300₴
Без ПДВ:300₴
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie