Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Трюкові самокати

Brand: Amigo Sports Код товару: 493
Трюковий самокат Street PRO OX – надійна модель від відомого бренду Amigo Sport. Цей самокат підійде для навчання не дуже складних трюків, стрибків та щоб звикнути до катання. Виготовлений із сучасних матеріалів, тому під час трюків, стрибків та при обертаннях самокат моделі Street витримає значні н..
2350₴
Без ПДВ:2350₴
Brand: Crossride Код товару: 2042
Бюджетний трюковий самокат Crossride EXSPLODE HD-S2004 червоний підійде новачкам для навчання основним трюкам. Розрахований на вік дитини від 6-ти років. Виготовлений із сучасних матеріалів, тому навіть під час трюків, стрибків та обертаннях самокат витримає значні навантаження. Надійна ст..
1650₴
Без ПДВ:1650₴
Brand: Explore Код товару: 2862
Бюджетний трюковий самокат Explore Wave 100 mm підійде новачкам для навчання основним трюкам. Розрахований на вік дитини від 7-ти років. Виготовлений із сучасних легких матеріалів, тому навіть під час трюків, стрибків та обертаннях самокат витримає значні навантаження. Надійна сталева..
1500₴
Без ПДВ:1500₴
Brand: Amigo Sports Код товару: 2860
Бюджетний трюковий самокат Amigo Sport Street Super Ox підійде новачкам для навчання основним трюкам. Розрахований на вік дитини від 5-ти років. Виготовлений із сучасних легких матеріалів, тому навіть під час трюків, стрибків та обертаннях самокат витримає значні навантаження. Надійна стал..
2025₴
Без ПДВ:2025₴
Brand: Explore Код товару: 2861
Якісний та надійний трюковий самокат Drum нова модель від виробника Explore. Ця компанія спеціалізується на самокатах вже більше 15-ти років! Підійде новачкам та впевненим райдерам. Даний самокат для трюків вважається середнім класом в модельному ряді Explore. Передня в..
1830₴
Без ПДВ:1830₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie