Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Sram

Brand: Sram Код товару: 1239
Манетка (ручка перемикання) Sram 10A SL X.3 Trigger 7sp розрахована для роботи з семишвидкісними трансмісіями. Встановлюється з правого боку керма, найкраще працює з компонентами фірми Sram. Підходить для використання в умовах міста, для гірських і підліткових велосипедів. Манетка проста у..
400₴
Без ПДВ:400₴
Brand: Sram Код товару: 2673
Вилка Rock Shox  JUDY Silver T- 27,5" Solo Air це бюджетний прототип моделі Recon, підходить для повсякденного використання і туризму. Невибаглива і ремонто-придатна, при цьому досить легка і проста в обслуговуванні велосипедна вилка з повітряною пружиною. Сталеві ноги з тефлоновим покритт..
4941₴
Без ПДВ:4941₴
Brand: Sram Код товару: 1053
Кожен ланцюг такий міцний, наскільки його найслабша ланка. На відміну від цього, замок PowerLink такий же міцний, як і будь-яка інша ланка в ланцюзі. Даний замок сумісний з 10-швидкісними ланцюгами різних виробників, а також з ланцюгами SRAM EX1 8-speed. Він значно полегшує процеси зніманн..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Sram Код товару: 1045
Кожен ланцюг такий міцний, наскільки його найслабша ланка. На відміну від цього, замок PowerLock такий же міцний, як і будь-яка інша ланка в ланцюзі. Даний замок сумісний з 11-швидкісними ланцюгами різних виробників. Він значно полегшує процеси знімання та встановлення ланцюга на велосипед..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Sram Код товару: 1206
Замок ланцюга від фірми Sram. Сумісний з 8-швидкісними ланцюгами виробників Sram, Shimano, KMC та ін. Замок ланцюга значно полегшує процеси знімання та встановлення ланцюга на велосипед під час чистки або вкорочення. Також замок бажано мати в особистому ремкомплекті на випадок його розриву...
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Sram Код товару: 1052
Кожен ланцюг такий міцний, наскільки його найслабша ланка. На відміну від цього, замок PowerLink такий же міцний, як і будь-яка інша ланка в ланцюзі. Даний замок сумісний з 9-швидкісними ланцюгами. Він значно полегшує процеси знімання та встановлення ланцюга на велосипед під час чистки або вкор..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Sram Код товару: 1237
Кожен ланцюг такий міцний, наскільки його найслабша ланка. На відміну від цього, замок PowerLock такий же міцний, як і будь-яка інша ланка в ланцюзі. Даний замок сумісний з 12-швидкісними ланцюгами. Він значно полегшує процеси знімання та встановлення ланцюга на велосипед під час чистки аб..
110₴
Без ПДВ:110₴
Brand: Sram Код товару: 841
  SRAM PG-1230 Eagle - 12-швидкісна касета з діапазоном передач 11-50Т, яка забезпечує надзвичайно широкі можливості для подолання трас будь-якої складності. Завдяки сумісності зі шліцевим барабаном, не доведеться міняти або модернізувати втулку щоб відчути всі можливості трансміссії Eagle.&nbs..
2862₴
Без ПДВ:2862₴
Brand: Sram Код товару: 2723
Касета Sram PG-730- виготовлена зі сталі з хромованим покриттям, за технологією PowerGlide II. Підходить для будь якого стилю катання.Технологія PowerGlide II - оптимізована для застосування на сучасних гірських велосипедах. Неймовірна жорсткість, міцність, надійність і ефективна робота за раху..
470₴
Без ПДВ:470₴
Brand: Sram Код товару: 1453
Касета Sram PG-820- виготовлена з міцної сталі з використанням технології PowerGlide II. Зірки просвердлені для полегшення ваги без втрат жорсткості. Підходить для будь якого стилю катання.Технологія PowerGlide II - оптимізована для застосування на сучасних гірських велосипедах. Неймовірна жорс..
470₴
Без ПДВ:470₴
Brand: Sram Код товару: 2672
Касета Sram PG-850- виготовлена з нікельованої сталі за технологією PowerGlide II. Підходить для будь якого стилю катання.Технологія PowerGlide II - оптимізована для застосування на сучасних гірських велосипедах. Неймовірна жорсткість, міцність, надійність і ефективна робота за рахунок вивірено..
675₴
Без ПДВ:675₴
Brand: Sram Код товару: 1046
Касета Sram PG-950- виготовлена зі сталі з хромованим покриттям, за технологією PowerGlide II. Для шосейних велосипедів.Технологія PowerGlide II - оптимізована для застосування на сучасних гірських велосипедах. Неймовірна жорсткість, міцність, надійність і ефективна робота за рахунок вивіреного..
945₴
Без ПДВ:945₴
Показано з 1 по 12 із 29 (3 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie