Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Дзеркала

Brand: Green Cycle Код товару: 2352
Дзеркало заднього виду Green Cycle GMR-428 для встановлення у торець велосипедного руля за допомогою розжимного механізму. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Воно має складний механізм, який дозволяє простіше заходити у двері з велосипедом. Не заважає встановленню деяких мод..
275₴
Без ПДВ:275₴
Brand: Longus Код товару: 2686
Дзеркало заднього виду Longus Miniror призначене для встановлення на резинові ручки керма, обмотку або ріжки. Кріпиться за допомогою резинової стропи, що застібається на гачок. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Воно має складний механізм, який дозволяє простіше за..
200₴
Без ПДВ:200₴
Brand: Neko Код товару: 1229
Дзеркало заднього виду NEKO NKSM-9 встановлюється у торець керма за допомогою розжимного механізму. Дзеркало, завдяки двом шарнірам, можна з легкістю відрегулювати під себе. Не заважає встановленню деяких моделей ріжок. Дзеркало виготовлене з високоякісного пластика. По техніці б..
105₴
Без ПДВ:105₴
Brand: Spelli Код товару: 1377
Компактне дзеркало Spelli SBM-2270 встановлюється на шолом. Кріпиться за допомогою липкої стрічки. За допомогою поворотного механізму легко регулюється під себе. Довжина кріплення регулюється. Дзеркало виготовлене з якісного пластику. По техніці безпеки дзеркальна поверхня зроблена з ..
135₴
Без ПДВ:135₴
Brand: Spelli Код товару: 2459
Дзеркало заднього виду Spelli SBM-4063 призначене для встановлення у торець велосипедного керма за допомогою разжимного механізму. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Воно має складний механізм, який дозволяє простіше заходити у двері з велосипедом. Не заважає встановленню де..
275₴
Без ПДВ:275₴
Brand: Green Cycle Код товару: 2695
Дзеркало заднього виду Green Cycle GMR-402 для встановлення у торець велосипедного керма за допомогою розжимного механізму. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Воно має складний механізм, який дозволяє простіше заходити у двері з велосипедом. Не заважає встанов..
315₴
Без ПДВ:315₴
Brand: Green Cycle Код товару: 2351
Мініатюрне дзеркало Green Cycle GMR-408 встановлюється у торець руля та надійно фіксується. Дзеркало можна відрегулювати під себе. Виготовлене з високоякісного пластика. По техніці безпеки дзеркальна поверхня зроблена з пластику. Особливості:Мініатюрне дзеркало у торець руля..
200₴
Без ПДВ:200₴
Brand: Spelli Код товару: 1574
Кругле дзеркало заднього виду Spelli SBM-2000 призначене для встановлення у торець велосипедного руля за допомогою розжимного механізму. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Воно має складний механізм, який дозволяє простіше заходити у двері з велосипедом. Не заважає вста..
165₴
Без ПДВ:165₴
Brand: Spelli Код товару: 1575
Кругле дзеркало заднього виду Spelli SBM-4065 призначене для встановлення у торець велосипедного керма за допомогою розжимного механізму. Дзеркало можна з легкістю відрегулювати під себе. Не заважає встановленню деяких моделей ріжок. Дзеркало виготовлене з високоякісного пластика. По ..
260₴
Без ПДВ:260₴
Brand: Neko Код товару: 961
Комплект дзеркал NEKO NKSM-6 встановлюються у торець велосипедного керма за допомогою розжимного механізму. Дзеркала, завдяки двом шарнірам, можна з легкістю відрегулювати під себе. Не заважають встановленню деяких моделей ріжок. Виготовлені з алюмінію та високоякісного пластика...
160₴
Без ПДВ:160₴
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

У містах з їх активним трафіком машин і великою кількістю пішоходів досить важко обійтись без дзеркала заднього виду. Велосипедні дзеркала розрізняються за місцем кріплення: дзеркала у торець керма, дзеркала на кермо, дзеркала на велосипедний шолом. Також може відрізнятись форма лінзи - пряма або сферична.

У цьому розділі каталогу ви можете переглянути варіанти велосипедних дзеркал, а наші менеджери допоможуть вам із вибором.


Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie