Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Дзвоники механічні

Brand: Bravvos Код товару: 3369
Яскравий дитячий дзвінок Bravvos BEL001 Blue стане чудовим доповненням до велосипеда чи самокату, а також цікавою іграшкою для вашої дитини.Особливості:Матеріал: сталь/пластик;Колір синій;Діаметр: 45 мм...
72₴
Без ПДВ:72₴
Brand: Green Cycle Код товару: 2375
Надійний дзвінок Green Cycle GBL-251 стане незамінним аксесуаром для катання містом з великою кількістю пішоходів на вулицях. Дайте зрозуміти пішоходам, що ви їдете поряд, це набагато безпечніше, ніж обганяти та об'їжджати людей тихо та без попередження.Особливості:Матеріал: пластик/сталь;Колір чорн..
63₴
Без ПДВ:63₴
Brand: KLS Код товару: 1792
Пересуватися містом велосипедом без звукового сигналу досить небезпечно. Наявність дзвінка на кермі велосипеда може стати вирішальним фактором у питанні вашої безпеки. Дайте зрозуміти пішоходам, що ви їдете поряд, це набагато безпечніше, ніж обганяти та об'їжджати людей тихо та без попередження.Міні..
65₴
Без ПДВ:65₴
Brand: KLS Код товару: 2801
Пересуватися містом велосипедом без звукового сигналу досить небезпечно. Наявність дзвінка на кермі велосипеда може стати вирішальним фактором у питанні вашої безпеки. Дайте зрозуміти пішоходам, що ви їдете поряд, це набагато безпечніше, ніж обганяти та об'їжджати людей тихо та без попередження.Гучн..
80₴
Без ПДВ:80₴
Brand: Merida Код товару: 3101
Наявність дзвінка на кермі вашого велосипеда може стати вирішальним фактором безпеки пересування містом. А якщо він ще й дуже гарний, то розлучатися із цим аксесуаром не виникає й думки.Merida Bell Classic Brass – мініатюрний ударний дзвінок, що з легкістю кріпиться на кермо будь-якого діаметру. Він..
216₴
Без ПДВ:216₴
Brand: Spelli Код товару: 3087
Наявність дзвінка на кермі вашого велосипеда може стати вирішальним фактором безпеки пересування на велосипеді містом. Дайте зрозуміти пішоходам, що ви їдете поряд, це набагато безпечніше, ніж обганяти та об'їжджати людей тихо та без попередження.У цьому вам допоможе милий та оригінальний дзвінок Sp..
100₴
Без ПДВ:100₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie