Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Кріплення для телефонів

Brand: Neko Код товару: 1749
Швидкозйомний силіконовий тримач телефона NEKO NKB-530. Легко встановлюється на кермо велосипеда, дитячої каляски. Сумісний зі смартфонами з діагоналлю від 4 до 6" (враховуйте діагональ всього пристрою, а не тільки екрану).У разі використання у дощову погоду впевніться у тому, що ваш телеф..
190₴
Без ПДВ:190₴
Brand: GUB Код товару: 3142
Надійний алюмінієвий тримач смартфона з можливістю встановлення на кермо або виніс. Дана модель доповнена силіконовим хомутом для ще більш надійної фіксації вашого телефону. Сумісний з телефонами діагоналлю від 3,5 до 6,2" (враховуйте діагональ всього пристрою, а не тільки екрану). Даний тримач можн..
470₴
Без ПДВ:470₴
Brand: GUB Код товару: 2347
GUB PRO 2 - надійний алюмінієвий тримач смартфона. Швидко та легко встановлюється на кермо. Підійде не тільки для велосипеда, а й на скутер та мотоцикл. Особливістю даної моделі є дужки, які додатково фіксують нижню частину телефону. Тепер ви можете не боятися, що телефон вислизне вниз під час поїзд..
420₴
Без ПДВ:420₴
Brand: GUB Код товару: 2344
Надійний алюмінієвий тримач смартфона з можливістю встановлення на кермо або виніс. Сумісний з гаджетами діагоналлю від 3,5 до 6,2" (враховуйте діагональ всього пристрою, а не тільки екрану). Даний тримач можна встановити як вертикально, так і горизонтально.Характеристики:Габарити тримача: Ширина - ..
435₴
Без ПДВ:435₴
Brand: Sahoo Код товару: 2759
Вологонепроникний чохол для смартфона Sahoo Classic 111362-SA - виготовлений з якісних вологозахисних матеріалів зі спеціальною PVC плівкою для можливості роботи з сенсорними екранами. Допоможе користуватись телефоном під час поїздки та захистить від несприятливих проявів навколишнього середови..
320₴
Без ПДВ:320₴
Brand: GUB Код товару: 762
Надійний алюмінієвий тримач смартфона з можливістю встановлення на кермо або виніс. Стане у пригоді не тільки велосипедистам, а й власникам скутерів, мотоциклів та електро велосипедів. Сумісний з гаджетами діагоналлю від 3,5 до 6,2" (враховуйте діагональ всього пристрою, а не тільки екрану). Даний т..
435₴
Без ПДВ:435₴
Brand: GUB Код товару: 3143
Якісний алюмінієвий тримач телефону. Особливістю даної моделі є поворотний механізм, за допомогою якого можна обертати телефон на 360 градусів. На тримачі є нижні ріжки для додаткової фіксації смартфону знизу. Тепер можна не боятись, що телефон вислизне з тримача під час подорожі. Сумісний..
370₴
Без ПДВ:370₴
Brand: GUB Код товару: 3144
Якісно зроблений пластиковий тримач для смартфону GUB Plus 3 швидко та легко встановлюється на кермо. Особливістю даної моделі є поворотний механізм, за допомогою якого можна обертати телефон на 360 градусів. Сумісний з гаджетами діагоналлю від 4,7 до 7" (враховуйте діагональ всього пристр..
310₴
Без ПДВ:310₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie