Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Обмотка керма

Brand: Merida Код товару: 30
Merida Bartape SOFT Microfiber - легка і якісна обмотка керма, володіє хорошими абсорбуючими характеристиками, знижує вібрацію і згладжує нерівності дороги. Виготовлена ​​з перфорованої мікрофібри, підкладка - з вібропоглинаючого матеріалу. Обмотка надійно фіксується на кермі за допомогою ..
386₴
Без ПДВ:386₴
Brand: Merida Код товару: 3349
Merida Bartape Soft W Black with Red dots - легка і якісна обмотка керма, володіє хорошими абсорбуючими характеристиками, знижує вібрацію і згладжує нерівності дороги. Виготовлена ​​з перфорованої мікрофібри, підкладка - з вібропоглинаючого матеріалу. Обмотка надійно фіксується на кер..
386₴
Без ПДВ:386₴
Brand: Merida Код товару: 3347
Merida Bartape Soft W Black with White dots - легка і якісна обмотка керма, володіє хорошими абсорбуючими характеристиками, знижує вібрацію і згладжує нерівності дороги. Виготовлена ​​з перфорованої мікрофібри, підкладка - з вібропоглинаючого матеріалу. Обмотка надійно фіксується на кермі ..
386₴
Без ПДВ:386₴
Brand: Merida Код товару: 3348
Merida Bartape Soft W Black with Pink dots - легка і якісна обмотка керма, володіє хорошими абсорбуючими характеристиками, знижує вібрацію і згладжує нерівності дороги. Виготовлена ​​з перфорованої мікрофібри, підкладка - з вібропоглинаючого матеріалу. Обмотка надійно фіксується на кермі з..
386₴
Без ПДВ:386₴
Brand: Sram Код товару: 1455
Пластикові заглушки в руль від фірми Sram. Характеристики:У комплекті 2 шт.Діаметр: 18 мм...
155₴
Без ПДВ:155₴
Brand: Merida Код товару: 3350
Merida Bartape Road Team black - міцна і легка стрічка для обмотки шосейного або гравійного керма. Забезпечує відмінне зчеплення руки з кермом, а також гасить вібрацію і згладжує нерівності дороги. Якісна обмотка Merida Road Team гарантує комфорт і контроль протягом довгої їзди.Обмотка надійно фіксу..
467₴
Без ПДВ:467₴
Brand: Onride Код товару: 1980
Обмотка руля ONRIDE Whip 40 виготовлена з поліуретану. Перевагами цього матеріалу можна ввжати його міцність, придатність до миття та додаткове зчеплення. Дана обмотка надійно фіксується на кермі за допомогою клейкої стрічки на тильній стороні, добре тягнеться, м'яко лягаючи на кермо...
320₴
Без ПДВ:320₴
Brand: Spelli Код товару: 1376
Обмотка руля Spelli SHT-115 виготовлена з рифленого поліуретану. Перевагами цього матеріалу можна ввжати його міцність, придатність до миття та додаткове зчеплення. Дана обмотка надійно фіксується на кермі за допомогою клейкої стрічки на тильній стороні, добре тягнеться, м'я..
250₴
Без ПДВ:250₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Уявити шосейний велосипед без обмотки керма нереально. Її використання пов'язане в першу чергу з конструкцією керма - по всій довжині керма-барана дуже багато варіантів для хватів, і тому практично в будь-якому місці потрібно забезпечити комфорт рукам. Обмотка не тільки зменшує вібрацію від дороги при їзді та покращує зчеплення рук з кермом, а й служить завершальним елементом унікального образу вашого велосипеда.

Для виготовлення обмоток використовуються дуже різні матеріали: натуральна або штучна шкіра, текстиль, поліуретанова стрічка, гума, коркова стрічка, синтетичні та спінені матеріали.

Обмотки також відрізняються за товщиною. Це може суттєво підвищувати або зменшувати комфортність поїздки, адже тонкі обмотки гірше поглинають вібрацію, на поганому дорожньому покритті руки велосипедиста будуть швидше втомлюватись.

Обирайте обмотку під свої потреби та стиль катання. Весь асортимент якісних, надійних обмоток ви знайдете у цьому розділі каталогу.


Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie