Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Підніжки

Brand: Kelb.bike Код товару: 1697
Універсальна велосипедна підніжка з кріпленням на нижнє перо рами. Виготовлена з легкого, якісного алюмінію. Призначена для велосипедів з діаметром коліс 24"-28". Підніжка легко встановлюється та фіксується на рамі трьома болтами задопомогою шестигранника. Довжина легко регулюється.Особливості:..
230₴
Без ПДВ:230₴
Brand: Longus Код товару: 3014
Longus Back Al - телескопічна алюмінієва підніжка з кріпленням на перо рами. Призначена для велосипедів з діаметром коліс 24"-28". Легко встановлюється. Підніжка фіксується трьома болтами. Довжина легко регулюється.Особливості:Підніжка легко встановлюється на велосипед;Виготовлена з алюмінію;Пі..
146₴
Без ПДВ:146₴
Brand: Longus Код товару: 2563
Longus Hero AL - телескопічна підніжка від словацького виробника Longus. Виготовлена з легкого алюмінію та кріпиться у центр рами. Призначена для велосипедів з діаметром коліс 24"-28". Легко встановлюється за допомогою гаєчного ключа. Довжина підніжки швидко регулюється.Особливості:Підніжка лег..
239₴
Без ПДВ:239₴
Brand: Merida Код товару: 3104
Підніжка може стати незамінним аксесуаром як для щоденних поїздок по місту, так і для довготривалих велосипедних подорожей. Адже далеко не завжди можна знайти місце щоб сперти на нього свій велосипед. У такому випадку вам допоможе телескопічна підніжка, яка встановлюється за кареточним вузлом (на це..
216₴
Без ПДВ:216₴
Brand: Merida Код товару: 3103
Зазвичай діти не турбуються збереженням справності свого велосипеда і можуть досить неакуратно кидати його на асфальт або землю. У таких випадках підніжка стане справжнім порятунком для батьків від передчасного ремонту. Merida Kickstand Comp Center Mount S має телескопічну конструкцію..
216₴
Без ПДВ:216₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie