Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Сумки

Brand: Pinguin Код товару: 1320
Легкий та компактний гаманець на пояс. Має одне відділення, яке застібається на блискавку. Гаманець виготовлений з легких матеріалів та непомітно ховається від одяг.Особливості:Зручний гаманець для найнеобхіднішого;Виготовлений з легких матеріалів;Регульований пояс;Розміри: 31 х 10 см...
350₴
Без ПДВ:350₴
Brand: ACEPAC Код товару: 1308
Сумка для інструментів Acepac Tool bag grey - компактна і містка сумочка для інструментів. Стане у нагоді в дорозі під час подорожі. Має три просторі відділи на блискавці. Є дві петлі для кріплення насоса. Сумка закривається за допомогою фастекса Duraflex Xlite.Особливості:Виготовлена з міцних матер..
440₴
Без ПДВ:440₴
Brand: Sahoo Код товару: 2580
Повністю захищена від вологи сумка з кріпленням на руль. Виготовлена з якісного, зносостійкого матеріалу Nylon. Сумка складається з двох частин: власне кріплення на руль та гермо мішка. Мішок має просту конструкцію без жодної блискавки та застібається на фастекс. Сумку можна завантажи..
935₴
Без ПДВ:935₴
Brand: Sahoo Код товару: 2628
Повністю захищена від вологи сумка з кріпленням на руль. Виготовлена з якісних матеріалів - комбінації TPU і Hyplon. Має просту конструкцію без жодної блискавки. Застібається методом загортання бокових частин, застібається на фастекси. Особливістю даної моделі є лаконічний дизайн. Сумка ма..
1080₴
Без ПДВ:1080₴
Brand: Sahoo Код товару: 620
Компактна сумка на кермо з прозорим відділенням під смартфон. Високочутлива плівка ПВХ на віконечку забезпечує якісну роботу із сенсором. Сумка виготовлена з якісних, зносостійких матеріалів, які також захищені від потрапляння вологи. Стінки пом`якшені піною EVA для захисту вміст..
445₴
Без ПДВ:445₴
Brand: Roswheel Код товару: 330
Сумка Roswheel 6,5" 12496L-B5 кріпиться на верхню трубу рами. Сумка має два відділення. Більше відділення призначене для перевезення всіх необхідних дрібниць. Менша кишеня зроблена для смартфона. Вона обладнана прозорою кришкою, котра захищає телефон від дощу та не перешкоджає роботі сенсорного..
325₴
Без ПДВ:325₴
Brand: ACEPAC Код товару: 1321
Мініатюрна сумка з кріпленням на верхню трубу рами біля підсідельного штиря. Виготовлена із щільного та міцного матеріалу Cordura Ripstop Ecomade (із перероблених ПЕТ пляшок). Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться..
570₴
Без ПДВ:570₴
Brand: Deuter Код товару: 1459
Компактна сумка-кормушка з кріпленням на верхню трубу рами. Виготовлена з якісних, зносостійких матеріалів, які також захищені від потрапляння вологи. Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться до рами ремінцями з липучками Velcro. Сумка ..
437₴
Без ПДВ:437₴
Brand: Roswheel Код товару: 2704
Сумка з кріпленням на верхню трубу рами Roswheel Cross 121452. Виготовлена з міцних матеріалів та має захищену конструкцію. Стінки з подвійного термополіуретану та проклеєна блискавка забезпечують жорсткість і захист від вологи. Всередині сумки розташовані два сітчатих відділеня для малень..
505₴
Без ПДВ:505₴
Brand: Sahoo Код товару: 2336
Якісна сумка-кормушка з кріпленням на верхню трубу рами одразу за рулем. Має жорстку конструкцію із проклеєними швами та захищеною блискавкою. Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться до рами ремінцями з липучками Velcro. Світловід..
610₴
Без ПДВ:610₴
Показано з 1 по 12 із 45 (4 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie