Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Сумки на кермо

Brand: Sahoo Код товару: 2580
Повністю захищена від вологи сумка з кріпленням на руль. Виготовлена з якісного, зносостійкого матеріалу Nylon. Сумка складається з двох частин: власне кріплення на руль та гермо мішка. Мішок має просту конструкцію без жодної блискавки та застібається на фастекс. Сумку можна завантажи..
935₴
Без ПДВ:935₴
Brand: Sahoo Код товару: 2628
Повністю захищена від вологи сумка з кріпленням на руль. Виготовлена з якісних матеріалів - комбінації TPU і Hyplon. Має просту конструкцію без жодної блискавки. Застібається методом загортання бокових частин, застібається на фастекси. Особливістю даної моделі є лаконічний дизайн. Сумка ма..
1080₴
Без ПДВ:1080₴
Brand: Sahoo Код товару: 620
Компактна сумка на кермо з прозорим відділенням під смартфон. Високочутлива плівка ПВХ на віконечку забезпечує якісну роботу із сенсором. Сумка виготовлена з якісних, зносостійких матеріалів, які також захищені від потрапляння вологи. Стінки пом`якшені піною EVA для захисту вміст..
445₴
Без ПДВ:445₴
Brand: Roswheel Код товару: 330
Сумка Roswheel 6,5" 12496L-B5 кріпиться на верхню трубу рами. Сумка має два відділення. Більше відділення призначене для перевезення всіх необхідних дрібниць. Менша кишеня зроблена для смартфона. Вона обладнана прозорою кришкою, котра захищає телефон від дощу та не перешкоджає роботі сенсорного..
325₴
Без ПДВ:325₴
Brand: Sahoo Код товару: 2626
Сумка на кермо велосипеда, яку можна використовувати для перевезення флягу, як бардачок та для перекусів. Кріпиться за допомогою ремінців з велкро і має затяжку на шнур зверху. Внутрішній шар сумки виконаний з ізоляційного матеріалу, що підвищує зберігання низької температур..
280₴
Без ПДВ:280₴
Brand: Sahoo Код товару: 2627
Компактна сумка з кріпленням на кермо, яку можна використовувати для тримання фляги, як бардачок та для перевезення перекусів. Кріпиться за допомогою ремінців з велкро і має затяжку на шнур зверху. Внутрішній шар сумки виконаний з ізоляційного матеріалу, що підвищує зберігання низької..
345₴
Без ПДВ:345₴
Brand: Sahoo Код товару: 2759
Вологонепроникний чохол для смартфона Sahoo Classic 111362-SA - виготовлений з якісних вологозахисних матеріалів зі спеціальною PVC плівкою для можливості роботи з сенсорними екранами. Допоможе користуватись телефоном під час поїздки та захистить від несприятливих проявів навколишнього середови..
320₴
Без ПДВ:320₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie