Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Сумки на раму

Brand: Roswheel Код товару: 330
Сумка Roswheel 6,5" 12496L-B5 кріпиться на верхню трубу рами. Сумка має два відділення. Більше відділення призначене для перевезення всіх необхідних дрібниць. Менша кишеня зроблена для смартфона. Вона обладнана прозорою кришкою, котра захищає телефон від дощу та не перешкоджає роботі сенсорного..
325₴
Без ПДВ:325₴
Brand: ACEPAC Код товару: 1321
Мініатюрна сумка з кріпленням на верхню трубу рами біля підсідельного штиря. Виготовлена із щільного та міцного матеріалу Cordura Ripstop Ecomade (із перероблених ПЕТ пляшок). Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться..
570₴
Без ПДВ:570₴
Brand: Deuter Код товару: 1459
Компактна сумка-кормушка з кріпленням на верхню трубу рами. Виготовлена з якісних, зносостійких матеріалів, які також захищені від потрапляння вологи. Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться до рами ремінцями з липучками Velcro. Сумка ..
437₴
Без ПДВ:437₴
Brand: Roswheel Код товару: 2704
Сумка з кріпленням на верхню трубу рами Roswheel Cross 121452. Виготовлена з міцних матеріалів та має захищену конструкцію. Стінки з подвійного термополіуретану та проклеєна блискавка забезпечують жорсткість і захист від вологи. Всередині сумки розташовані два сітчатих відділеня для малень..
505₴
Без ПДВ:505₴
Brand: Sahoo Код товару: 2336
Якісна сумка-кормушка з кріпленням на верхню трубу рами одразу за рулем. Має жорстку конструкцію із проклеєними швами та захищеною блискавкою. Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться до рами ремінцями з липучками Velcro. Світловід..
610₴
Без ПДВ:610₴
Brand: Sahoo Код товару: 2338
Компактна сумка-кормушка з кріпленням на верхню трубу рами. Виготовлена із щільного вологозахищеного поліестру. Може використовуватись для перевезення ремкомплекту, перекусів та інших дрібниць. Надійно кріпиться до рами ремінцями з липучками Velcro. Сумка має одну кишеню, що закривається н..
350₴
Без ПДВ:350₴
Brand: Sahoo Код товару: 2341
Якісна та міцна велосипедна сумка з кріпленням у раму. Має жорстку конструкцію, добре тримає форму. Стінки сумки пом'якшені піною EVA. Має одне велике відділення, де легко помістяться всі необхідні для ремонту дрібниці, включаючи міні насос. Надійно та швидко кріпиться на велосипед за допомогою..
390₴
Без ПДВ:390₴
Brand: Neko Код товару: 1062
Сумка NEKO NKB-SMART кріпиться на верхню трубу рами та має спеціальну кишеню для смартфона. Вона обладнана прозорою кришкою, котра захищає телефон від дощу та не перешкоджає роботі сенсорного екрану. Ідеально підходить для смартфонів з діагоналлю корпуса 6.5" або менше. А в більш..
365₴
Без ПДВ:365₴
Brand: Sahoo Код товару: 2765
Сумка Sahoo Classic 122002 кріпиться на верхню трубу рами. Сумка має два відділення. Більше відділення призначене для перевезення всіх необхідних дрібниць. Менша кишеня зроблена для смартфона. Вона обладнана прозорою кришкою, котра захищає телефон від дощу та не перешкоджає роботі сенсорного екрану...
265₴
Без ПДВ:265₴
Brand: Sahoo Код товару: 2766
Сумка під смартфон Sahoo Classic 122005 кріпиться на верхню трубу рами та за рульовий стакан. Має два бокових відділення для дрібниць і верхнє, призначене для смартфона. Відділення для смартфона має прозоре віконце з плівки PVC, щ не перешкоджає роботі сенсора. Також є можливість..
355₴
Без ПДВ:355₴
Brand: Sahoo Код товару: 2334
Сумка під смартфон Sahoo Classic 122007 кріпиться на верхню трубу рами та рульовий стакан. Має два бокових відділення для дрібниць та верхнє, призначене для смартфона. Відділення для смартфона можна знімати. Це дуже зручна опція, якщо потрібно вийти в магазин і не виймати телефон з чохла.&..
490₴
Без ПДВ:490₴
Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie