Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Бездротові велокомп'ютери

Brand: Onride Код товару: 2433
ONRIDE T6W - якісний безпровідний велокомп'ютер на 6 функцій. Модель проста в установці та налаштуванні, має LCD дисплей з великими цифрами. Батарея розрахована мінімум на 1 рік активного використання. Про необхідність заміни батарейки сповістить індикатор живлення.Підходить для всіх типів..
655₴
Без ПДВ:655₴
Brand: Sigma Sport Код товару: 3055
Якісний бездротовий велокомп'ютер від німецького виробника Sigma Sport з великим спектром функцій. Основною фішкою даної моделі є датчик каденса у базовій комплектації.У комплект входять: комп'ютер, датчик швидкості, датчик каденса, магніти, кріплення.Функції:Поточна швидкість;Середня швид..
2925₴
Без ПДВ:2925₴
Brand: Sigma Sport Код товару: 3056
Якісний бездротовий велокомп'ютер від німецького виробника Sigma Sport. Модель проста в установці та налаштуванні, має великий дисплей з великими цифрами. Батарея розрахована мінімум на 1 рік активного використання. Підходить для всіх типів велосипедів та діаметрів коліс. Комп'ютер ма..
1420₴
Без ПДВ:1420₴
Brand: Sigma Sport Код товару: SD01034
SIGMA SPORT ROX 11.1 EVO Sensor Set - потужний GPS велокомп'ютер для продуктивних тренувань. Легка синхронізація зі Strava, Komoot та Training Peaks. Кольоровий дисплей, навігація по треку, 18 годин роботи та додаток Sigma Ride. 150+ функцій, ANT+ та Bluetooth. Датчики пульсу, швидкості та каденсу в..
7998₴
Без ПДВ:7998₴
Brand: Wahoo Код товару: WFCC3B2
Wahoo ELEMNT Bolt GPS Bundle це комплект для велоспорту, який включає велокомп'ютер ELEMNT з передовими функціями навігації, датчик пульсу TICKR, датчик швидкості та каденса RPM Speed ​​Sensor. З цим набором їзда на велосипеді буде більш продуктивною та інформативною, що дозволить знати та контролюв..
10540₴
Без ПДВ:10540₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Бездротові велокомп'ютери

За останні декілька років зі швидким розвитком мобільних телефонів та інших гаджетів велокомп'ютери також отримали надшвидке оновлення функціоналу та інших корисних "плюшок". У даному розділі каталогу представлені бездротові велокомп'ютери різних виробників, від простих для початківців до більш сучасних зі збельшеною кількістю функцій та додатковими датчиками.

Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie