Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Ланцюгові велозамки

Brand: Neko Код товару: 1119
Велозамок NEKO-720 виготовлений із загартованої сталі у вигляді ланцюга з циліндровим англійським замком. Ланцюг вкритий нейлоновою опліткою щоб захистити раму вашого велосипеда від подряпин. Закривається на ключ. Має високий ступінь захисту від перекусування та перепилювання. Поклика..
455₴
Без ПДВ:455₴
Brand: Onride Код товару: 2875
Велозамок ONRIDE Tie Code 30 зроблений зі сталі у вигляді ланцюга з циліндровим замком. Ланцюг вкритий нейлоновою тканиною щоб захистити раму вашого велосипеда від подряпин. Закривається на код. Покликаний захистити ваш велосипед від крадіжки на випадок недовготривалої відсутност..
400₴
Без ПДВ:400₴
Brand: Onride Код товару: 2578
Велозамок ONRIDE Tie Lock 10 зроблений зі сталі у вигляді ланцюга з циліндровим замком. Ланцюг вкритий нейлоновою тканиною щоб захистити раму вашого велосипеда від подряпин. Закривається на ключ. Покликаний захистити ваш велосипед від крадіжки на випадок недовготривалої відс..
350₴
Без ПДВ:350₴
Brand: Onride Код товару: 2441
Велозамок ONRIDE Tie Lock 30 зроблений зі сталі у вигляді ланцюга з циліндровим замком. Ланцюг вкритий нейлоновою тканиною щоб захистити раму вашого велосипеда від подряпин. Закривається на ключ. Покликаний захистити ваш велосипед від крадіжки на випадок недовготривалої відс..
385₴
Без ПДВ:385₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Ланцюгові велосипедні замки є дуже популярними для вбереження велосипеда від крадіжки. Основними відмінностями цих замків являються:

  • Товщина ланок ланцюга (від 3-4 мм до масивних по 8-10 мм). Золотою серединою являється товщина 6 мм;
  • Тип замка - кодовий, навісний, на ключах;
  • Довжина ланцюга - 80 см, 100см чи 150 см. Обирати вам);
  • Матеріал ланцюга. Більш дорогі варіанти як правило виготовляються з більш міцного сплаву металів.

У даному розділі ви знайдете багато варіантів ланцюгових велозамків на будь-який смак і бюджет. А наші менеджери допоможуть вам визначитись із вибором найбільш відповідного товару.

Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie