Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Замки U-Lock

Brand: KLS Код товару: 2437
Велозамок-підкова KLS Alert Plus 19 має високий, 9-й ступінь безпеки. Скоба замка виготовлена із гартованої сталі U-подібної форми. Замок тестувався у міжнародній експертній компанії SGS. ПВХ покриття дужки захистить раму велосипеда від пошкодження. Замок комплектується кріпленням на раму ..
355₴
Без ПДВ:355₴
Brand: Neko Код товару: 1883
Велозамок-підкова Neko-3891 має високий ступінь захисту завдяки запатентованому затвору Ultra B. Поверхня замка вкрита силіконовим покриттям для запобігання виникнення подряпин. Покриття стійке до впливу ультрафіолету та низьких температур.Особливості:Велозамок-підкова має високи..
495₴
Без ПДВ:495₴
Brand: Onride Код товару: 2333
Велозамок-підкова Onride Clamp 10 виготовлена із гартованої сталі круглого перерізу. Замки такої конструкції мають високий ступінь безпеки. ПВХ покриття дужки захистить раму велосипеда від пошкодження. Замок комплектується кріпленням на раму велосипеда, для більш зручного транспортува..
415₴
Без ПДВ:415₴
Brand: KLS Код товару: 2345
Велозамок-підкова KLS Arrest має високий, 9-й ступінь безпеки. Скоба замка виготовлена із гартованої сталі U-подібної форми. Замок тестувався у міжнародній експертній компанії SGS. ПВХ покриття дужки захистить раму велосипеда від пошкодження. Замок комплектується кріпленням на раму велосипеда, для б..
425₴
Без ПДВ:425₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Замки-скоби або U-Lock вважаються одними з надійніших серед всіх велозамків. Сплав металевої скоби дуже важко розрізати, а серцевина замка добре захищена від небажаного втручання. Дуже часто в комплекті із замком виробник додає кріплення на раму, тож його дуже зручно перевозити на велосипеді не використовуючи наплічник.

У каталозі нашого інтернет-магазина ви знайдете всі необхідні дрібниці та аксесуари.

Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie