Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Захист рами

Brand: Neko Код товару: 399
Захист пера покликаний захистити цю частину рами від пошкоджень ланцюгом. Найчастіше потрібен при агресивному катанні по бездоріжжю, коли ланцюг може вдаряти по рамі та пошкодити лако-фарбувальний шар. Виготовлений з неопрену, застібається на липучку.Особливості:Підходить під різну товщину труб рами..
65₴
Без ПДВ:65₴
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Якщо ви всім серцем закохані у свій велосипед, доглядаєте за ним і вчасно його обслуговуєте цей розділ стане справжньою знахідкою для вас. Захист рами покликаний вберегти зовнішній вигляд велосипеда неушкодженим якомога довше. У цю категорію товарів можна віднести: захист зірки велосипеда, захист вилки велосипеда, захист пера велосипеда, захист рами велосипеда, захист рульової, захист спиць і т.д.

Захист пера велосипеда. Найчастіше під час експлуатації велосипеда страждає перо заднього трикутника зі сторони ланцюга. Щоб уникнути пошкоджень даної ділянки рами були розроблені неопренові та пластикові накладки на раму

Захист рами велосипеда. До захисту рами можна віднести різноманітні наклейки та гумові проставки, які вберігають лакофарбовий шар від подряпин боуденами (рубашками) тросів.

У даному розділі каталогу ви знайдете необхідні для вас елементи захисту рами. А ми за необхідності допоможемо скомпонувати їх для гармонійного загального вигляду велосипеда.

Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie