Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Веломайстерня

Веломайстерня Rexbike це гордість нашого веломагазину. Ми укомплектовані майже всім сучасним обладнанням та професійним інструментом відомих брендів Park Tool, Unior, Sram, Dt Swiss, Rock shox та інших. Якісний велосервіс -  це одна з головних наших основ. Адже наша вело майстерня створена людиною яка займається ремонтом велосипедів вже понад 20 років. Це великий досвід заняття улюбленою справою, який втілився в круту майстерню в Ірпені. Довіряючи нам свій велосипед будьте впевнені, він буде в надійних руках які вміють користуватись професійним інструментом.

Ми виконуємо велоремонт будь-якої складності. Наш велосервіс працює при фізичному магазині з широким вибором комплектуючих до велосипеда та велозапчастин відомих виробників, тому ремонт велосипедів проводиться швидко та якісно.

Ми сертифікований сервіс Rock Shox та Sram Servis Point.

В нашій майстерні проводиться повний спектр з ремонту та обслуговування вилок та амортизаторів Rock Shox, Fox та інших. При роботі з вилками та амортами використовуються оригінальні витратні матеріали та ремкомплекти.

Ціни на ремонт велосипедів:

Повний прайс!

Діагностика велосипеда, пошук та виявлення несправностей: безкоштовно.

Комплексне ТО велосипеда:

- мінімальне 250-450 грн.

- середнє 450-650 грн.

- повне ТО велосипеда від 650 грн.


Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie