Меню
Your Cart

Сайт запустився і щодня поповнюється новими товарами!

Біговели

Brand: RoyalBaby Код товару: 2864
Якісний біговел RoyalBaby Chipmunk для найменших райдерів. Ідеально підійде дітям зі зростом від 70 сантиметрів. Завдяки магнієвому сплаву рами дуже легенький. З біговелом дитині простіше навчитись їздити на велосипеді. Діти інтуїтивно штовхають ногами, сидячи і крокуючи, балансу..
2700₴
Без ПДВ:2700₴
Brand: RoyalBaby Код товару: 2863
Якісний біговел RoyalBaby Chipmunk для найменших райдерів. Ідеально підійде дітям зі зростом від 70 сантиметрів. Завдяки магнієвому сплаву рами дуже легенький та має безповітряні шини з піни EVA, які не потребують підкачки. EVA це легкий дрібнопористий матеріал, схожий на застигл..
3105₴
Без ПДВ:3105₴
Brand: Pride Код товару: 2479
Якісний та легкий біговел PRIDE Push 1.0 для найменших райдерів. Ідеально підійде дітям зростом від 80 сантиметрів. Він абсолютно невибагливий, адже важить всього 3.3 кілограми та має безповітряні шини, які не потребують підкачки. Дитина легко вчиться тримати рівновагу, після чого з легкіс..
1550₴
Без ПДВ:1550₴
Brand: Ardis Код товару: 2250
Біговел від українського виробника Ardis. Розроблений спеціально для найменших діток зростом від 80 сантиметрів. Він допоможе тримати рівновагу при пересуванні та пізніше з легкістю пересяде на велосипед. Біговел є досить легким, не зважаючи на те, що має сталеву раму, важить всього три кі..
1500₴
Без ПДВ:1500₴
Brand: Ardis Код товару: 2251
Біговел від українського виробника Ardis. Розроблений спеціально для найменших діток з дотриманням всіх вимог безпеки. Він допоможе дитині тримати рівновагу при пересуванні, яка пізніше з легкістю пересяде на велосипед. Біговел є досить легким, не зважаючи на те, що має сталеву раму, важит..
900₴
Без ПДВ:900₴
Brand: Ardis Код товару: 604
Біговел Crossride Classik 12" розроблений спеціально для найменших діток з дотриманням всіх вимог безпеки. Він допоможе дитині тримати рівновагу при пересуванні щоб пізніше дитина з легкістю пересіла на велосипед. Біговел є досить легким, не зважаючи на те, що має сталеву раму. Завдяк..
1470₴
Без ПДВ:1470₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Для поліпшення роботи сайту та його взаємодії з користувачами ми використовуємо файли cookie